Pogrzeb śp. ks. Waldemara SkładowskiegoZ żalem serca informujemy, że dnia 15 stycznia 2014 r., po odprawieniu Mszy św. o godz. 7.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Słupsku zmarł na zawał serca ks. Waldemar Składowski.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 18 stycznia o godz. 12.00 w kościele filialnym pw. Najświętszej Rodziny w Parnowie, parafia Biesiekierz.

(więcej…)3 Responses to Pogrzeb śp. ks. Waldemara Składowskiego

 1. Żal, że Jego ostatnie lata to ciągła tułaczka, bez wizji przyszłości i stabilizacji.
  To kochany i miły człowiek, świat bez niego jest już dla mnie okaleczony,
  z „martwicą serca” i brakiem serca tych, którzy powinni być jego OSTOJĄ
  i OPARCIEM !!! !!! !!!
  Cierpienia ostatnich lat – wszystkim przesłoniły jego wcześniejsze KAPŁAŃSTWO !!! Niech Jego Dusza zazna ukojenia i spełnienia w tym – w co tak gorąco wierzył, wiem o tym, tego nie mógł przekłamać. Nie da się !!!

 2. Ks. Waldek – Przede wszystkim był Dobrym człowiekiem…
  uczynnym i miłym kapłanem.
  /c.j. słupsk/